כ תאילנד: יומן מסע - סקס אדיר

תאילנד: יומן מסע

1
חזרתי כבר לפני כחודשיים, והבנתי שאם לא אתחיל את הדיווח לפחות בחלקו זה עלול לא לקרות.
את הטיול התחלתי, בניגוד להמלצות הפורום, בקאוסן. והפעם הצדק היה עם חכמי הפורום: אמנם תאילנד, אבל בקאוסן אין כלום. ואני מתכוון ממש כלום, גם לא עיסוי עם הפי אנד. חוץ מזה, יש שם הכל... אווירה, הכל שוקק חיים, אוכל, פאבים, הופעות... לאחר יומיים שבהם גם הכרתי שני ישראלים, המשכתי לאטרקציה של יומיים, ולאחר מכן טיסה לפוקט.
איזה הבדל... אני יוצא מהמלון רק כדי לאכול משהו אחרי הטיסה - ומיד מישהי נצמדת אליי ומתחילה ללכת איתי.
אז הספתח היה בעיסוי בפוקט. התהלכתי באזור עם כמה מכונים, דיברתי עם מילף יפה וסקסית שמצאה חן בעיניי, וניסיתי לסגור איתה מה זה כולל. הבנתי שסקס מלא שם זה בעייתי, כי אין מספיק פרטיות: בין המיטות מפרידים וילונות. אז שאלתי על בודי או עבודה ידנית, והיא אמרה שנזרום כבר...
מיותר לציין שהעיסוי היה מעולה, כשתוך כדי יוצא שמדי פעם אני נוגע קלות ברגל החשופה שלה... איזה עור חלק.. בשלב מסוים היא רמזה על הזין שלי בחיוך מפתה, והנהנתי לאישור. סימנתי לה שתתפשט, והיא הורידה רק את החולצה והחזיה. כלומר, נשארה רק עם חצאית מיני. מיששתי וחירמנתי אותה קצת, והיא התחילה בעבודה ידנית. ולפתע פתאום, מיוזמתה המוחלטת - התחילה למצוץ! זה הסתיים בגמירה בפה, למרות שהמציצה היתה חלשה.
עכשיו מגיע עניין התשלום. העיסוי עלה 300 בהט (33 ש"ח), ונמשך 40 דקות בערך. מכיוון שהייתי כה מופתע ומרוצה, כששלפתי את הארנק החלטתי לצ'פר אותה בטיפ של עוד 20 או 40. פתאום היא אומרת: 1,000 בהט! פתאום החיוך המקסים והמפתה הפך למבט מרצין וחמור. ואז הבנתי את הלך הרוח התאילנדי... היא אמרה שזה המחיר עבור גמירה, ובהתחלה עוד חשבתי שזה בא לה כי היא ראתה שאני נדיב ואת השטרות בארנק, אך בהמשך התברר לי שזה אכן המחיר המקובל להפי אנד (אין בודי מלא במקומות האלה). הרגשתי שנעקצתי, והתחמנית עוד שאלה על סכום נוסף לטיפ, אבל סירבתי. ומכיוון שהחיוך עלה שוב על פניה, נפרדנו יפה ולאחר שהיא נתנה לי את המספר שלה.
בהמשך אותו לילה הגעתי לרחוב באנגלה - מרכז חיי הלילה של פוקט. ולאחר ששמעתי רבות על הטייגר, כשנתקלתי בו ומייד פנתה אליי תאילנדית צעירה ושווה מתוכו, נעניתי לה ונכנסתי. התיישבתי יחד איתה, שמח ואסיר תודה על המזל שנפל בחלקי... הזמנתי לה משקה, ובהמשך עוד כמה. ובעקבות משחק שדומה מאוד לאיקס עיגול שלנו, גם לברמן. אמרתי לעצמי, הרי היא עובדת שם, ואנחנו הולכים לבלות את הלילה ביחד. בשלב מסוים גם התגפפנו מעט, והיא נגעה בי די הרבה. אז אחרי זמן מה ניגשנו לעניין.
התברר לי שאין עניין... הזונה הבת אלף התבררה כמארחת של המקום, שרק משכה אותי פנימה. כמו הכתם השחור במרכז הפרח שסוגר על הזבוב. הבנתי שאין סיכוי לקחת אותה כשהיא הציעה לי את אחת הרקדניות שם, אבל היא היתה מכוערת. ואני הייתי עצבני על העוקץ השני.
לאחר שסיימתי את הבירה ראיתי את הזונה ממולי, יושבת עם תייר נוסף, ומחייכת אליי במשיכת כתפיים שאומרת, "טוב, זה מה שאני עושה. אני זונה". וכשיצאתי משם, התברר לי ש"טייגר" זה לא מועדון אחד ויחיד, אלא יש בערך עשרים מקומות שנקראים שם ככה! למעשה יש אחד מול השני, ואכן התברר לי שהמועדון השווה יותר הוא זה שממול, עם הראש טייגר הענקי. אך על כך בהמשך...
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?

תאילנד: יומן מסע

2
בפועל חזרת אבל הראש שם
בתאילנד צריך לתאם הכל לפני
אחרי זה כבר עוקץ
בדרך כלל אם תשאל יביאו לך מחירון
אם לא המחירון יהיה בסוף והוא יהיה כפול ומכופל
מקווה שבהמשך הבנת
או שכל הזמן נעקצת

תאילנד: יומן מסע

6
פרק ב
את יום המחרת בפוקט ביליתי בהרבה הליכה, ים, אוכל ושמש. והמון התכתבויות של נערות מקומיות. את חלקן הכרתי עוד בארץ, והאפליקציות שהשתמשתי בהן היו טינדר ותאי פרנדלי (ובהמשך רובן רצו לעבור לליין).
זה המקום לפרט בעניין האפליקציות. נכון שלנו באתר יש את תמונות אמיתיות, והרבה פעמים מתברר שבמקרה הטוב מדובר בתמונות אמיתיות אך מאוד ישנות או מאוד משופצות? אז אותו עיקרון פי 2. אכזבה ענקית! לא קרה שפגשתי מישהי שהכרתי דרך האפליקציות ולא התאכזבתי, בין אם היא אכן יפה כמו בתמונה אבל מלאה (למרות שזה אומר שהיו לה שדיים), או שהיא שטוחה או פשוט מכוערת. חשוב לזכור: תאילנד היא בית זונות אחד גדול (למרות שזה עוד מיתוס שהופץ פה בפורום: לא כל התאילנדיות הן זונות!). רק מכוערות/שמנות/זקנות משיגות לקוחות דרך המציאות הווירטואלית, אלה שנראות טוב עושות את זה בעולם התלת מימדי. כל שהן צריכות לעשות זה לצאת ולבלות.
אז בשלב מסוים קבעתי עם אחת מאלה שהתכתבתי איתה עוד בארץ. היא ממיאנמר, עובדת בתאילנד ושוכרת שם דירה. סגרנו על 1,000 בהט לשעתיים, אצלה. לקח לי זמן, אבל מצאתי אותה. אין מה לומר, היה כיף לקבל ממנה הכוונה, ופתאום להרים את הראש ולראות נערה דקה מנופפת לי מהמרפסת...
הצטרפתי אליה על המיטה עם מיליון כריות ובובות פרוותיות. היא אמנם דאגה לציין שהיא מאוד רזה, אבל זה עדיין הפתיע. כך גם שהיא התפשטה. שטוחה. אבל בתאילנד (וכנראה שבכלל בקרב אסיאתיות) כשאומרים שטוחה, זה לא כמו אצלנו שיש לה חזה קטן. זה אומר שאין לה חזה. זה אומר שיש לה גוף של נערה בת מצוה. אני לא פדופיל ולא קרוב לזה, ולכן ניתבתי את השיחה כדי לוודא שוב את הגיל שלה. מאוחר יותר היא גם הראתה לי דרכון: בת 30.
לגבי הסקס: האווירה היתה יותר בכיוון של בחורה שהכרתי שלא זונה. כלומר, קליל וזורם. ולמרות זאת, זה היה רחוק מ-GFE: כלל לא התנשקנו, והיא התייחסה לכל העניין באדישות. אז פשוט הבנתי שאגמור וזהו, וכך אכן קרה. נשארתי עוד קצת, ותוך כשעה יצאתי לדרכי.
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?

תאילנד: יומן מסע

7
חפוזי.........
אתה איש אמת
ולצערי אחד היחידים כאן בפורום
לא מנסה למצוא חן בעיניי ההמון אלא רושם את הדברים כהויתם
כך גם אנכי עבדך הנאמן ניפצתי המון מיתוסים לגביי אוקראינה
אך אני בטוח שהדברים הסתדרו בהמשך
מצפים בשקיקה לפרקים נוספים
אני קורא מכאן להנהלה היקרה להעלות את חפוזי בדרגה באופן מיידי
חפוזי מאבני היסוד של הפורום וכולנו הרגשנו בהיעדרו ושמנו לב כמה היה חסר
חפוזי מלך הפורום

תאילנד: יומן מסע

8
פרק ג
את אותו היום המשכתי בתיקון הטעות מאתמול: נכנסתי לטייגר הגדול יותר. שוב: יש אחד שהוא בעצם כמה ברים שעליהם רוקדות תאילנדיות (לבושות), וממולו יש את הטייגר הטוב יותר שהבנתי שהוא המקורי, אבל היום די ריק. במקורי ישנם שומרים שבודקים אותך בכניסה, ומיד עולים במדרגות. אם רוצים, יש אחרי המפלס הראשון עוד מדרגות. ואם רוצים - אז יש עוד... המפלס השני והשלישי די ריקים, כמו שכתבתי, אבל העובדה שזה מקום מצוין ונקי משחקת לידיו של התייר העייף: םשוט עליתי לשם לנוח על ספת עור איכותית מכל הרעש וההמולה שבחוץ, נכנסתי להשתין בשירותים הנקיים ויצאתי להמשך המעללים...
בטייגר המדובר פגשתי תאילנדית סקסית שלבשה מכנסוני ג'ינס וגופיה צמודה עם מחשוף נדיב. מכיוון שנהניתי מהשפע העצום שם, פשוט דיברתי איתה קצת, הוצאתי מספר טלפון - והמשכתי הלאה... הרי היו לי בקנה עוד כמה מהטינדר ותאי פרנדלי. אבל אחרי שלא יצא לי להיפגש עם אף אחת מהן באותו לילה, סימסתי לגברת טייגר - שמצידה הגיבה מיד בשיחה ושאלה אם אני רוצה שהיא תגיע למלון שלי. תאילנד...
גברת טייגר הגיעה בהדרת כבוד למלון, ויצאתי לקבל אותה כיאה לג'נטלמן. וכיאה לתייר שקבע עם זונה תאילנדית וצריך לאשר שהוא אכן הזמין אותה
לאחר שנכנסנו לחדר מחובקים, התפשטנו והיא העבירה אותה מקלחת תאילנדית: היא שוטפת ומסבנת ומקרצפת אותי ואת עצמה. אבל כשהיא התפשטה, ציפתה לי הפתעה... לא, לא הזדקר לו לפתע שטרונגול תאילנדי קטנטן, אלא משהו אחר.
הערה לגבי התאילנדיות באופו כללי: הן חלקות גוף. כנראה שלכן הן מרשות לעצמן להזניח את הטיפוח: כמו שכתבתי על המילף היפה, רק מכך שהיד שלי נגעה קלות ברגלה החשופה התחרמנתי. אבל מה שהולך בין הרגליים זה כבר סיפור אחר... בכמה יערות נתקלתי במהלך 4 שבועות
אז היער הראשון אליו נכנסתי, היה של גברת טייגר, והוא היה היער העבות ביותר. יער שחור וסבוך.
גברת טייגר גם עשתה עבודת פרונט מאוד מרשימה, והיא דאגה להדגיש את זה לכל אורך הזיון: היא פשוט דחפה לי את הראש בכוח לתוך השדיים שלה שוב ושוב. אם העזתי להרים לרגע את ראשי - היא מיד דחפה את פטמתה המדושנת לפי. גם אחרי שגמרתי והיא גם גנחה ונאנחה. מלבד היער, היה נפלא. עד שנמאס לי ממנה ושילחתי אותה לדרכה...
הלכתי לישון עם חיוך דבילי על הפרצוף, ותקיעת גרפס שנבע משילוב של בירה ויניקת שדיים מסיבית...
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?

תאילנד: יומן מסע

9
*המחיר שסיכמתי עם גברת טייגר: 1,000 בהט
פרק ד
את יום המחרת ביליתי גם כן בנעימים בפוקט, ובתכתובת עם בנות האי הצעירות. ובעיסוי נוסף אצל המילפית היפה... כאשר הגעתי לאזור, הוכחתי אותה ברוח טובה שרק לאחר ההשפרצה היא דרשה אלפיה, ומלכתחילה אמרה שזה 300. אז הפעם ניהלנו מו"מ, והגענו להסכמה: 800 בהט, כולל עבודה ידנית. כמו בפעם הקודמת, גם הפעם היא נשארה בשלב מסוים עם חצאית מיני בלבד. לשתי את שדיה היפים וינקתי מפטמותיה המתוקות (טוב, המלוחות... ככלל, התאילנדיות מלוחות. אולי זה אחוזי הלחות הגבוהים, אולי האוויר המזוהם ואולי גם וגם), ותוך כדי כך היא משפשפת את הזרג שלי במיומנות עד להשפרצה...
באותו לילה ממש לא הייתי לחוץ למצוא מישהי נוספת, וכך קרה שהלכתי לבר ונהניתי מהופעה חיה כשבמקביל אני מתכתב עם אחת שהכרתי עוד בארץ.
לאחר הבירה השלישית, ממש לא היה אכפת לי אם אסיים את הלילה לבד או לא... וכך יצא שלמרות שהיא (פראווה) אמרה לי שהיא לא עובדת באותו לילה, היא כן רוצה להיפגש כי היא גם בחורה שאוהבת לבלות וליהנות.
נפגשתי איתה באחד המועדונים בבאנגלה שהתאילנדיות מאוד אוהבות ואת שמו שכחתי (הרי קדמו לפגישה 3 בירות ובמהלך הפגישה עוד בירה ושוט...) וכמו שכתבתי: היא נראתה הרבה פחות טוב מבתמונות שבתאי פרנדלי. באתר היא נראתה יפהפייה, לא פחות. אבל העובדה שהיא היתה עם חברות נוספות והאווירה בכלל הקהו את זה, והיא המשיכה איתי לכל הלילה (2,000 בהט).
כאן האכזבה התעצמה: גם לפראווה אין שדיים חיפשתי, ולמרות שהייתי שיכור בדקתי ביסודיות. אין שדיים! מזל שהיא היתה בחורה מצחיקה וכיפית בסך הכל.
בפרק הבא אספר על מלכודת תאילנד שרבים וטובים הזהירו מפניה, אך גם אני נפלתי בה...
חג שמח!
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?

תאילנד: יומן מסע

10
[QUOTE=סופר לה טיב] הרושם כללי שמתחזק בקריאת כל פרק נוסף ממה שכתבת, הוא שפיספסת את תאילנד!!!
קצת נדיר, אבל כנראה שאפשרי...עצוב...
[/QUOTE]
אני משתדל להתעלם מתגובות ושאלות מטומטמות של אנשים שלוקים בהבנת הנקרא, או מהמלצות וקביעות שהתבררו כשגויות (כגון אלו של פלאטו שרון), אבל אחרוג ממנהגי בשבילך: תוכל להאיר את עיניי?
ח"כ מרב מיכא-ולי פשוט תחתכי-לי?

חזור אל “דיווחי סקס בתשלום מחוץ לארץ | זונות מועדונים תיירות סקס חו"ל”